רועי ליס

להיות חברים: פיתוח מיומנויות חברתיות באמצעות משחקים

למצוא חברים זו כנראה המשימה המורכבת ביותר שאיתה מתמודד כל ילד. זו גם המשימה שבה מחיר הכישלון הוא הכואב ביותר. 

מה אנחנו כהורים צריכים לעשות כדי ללמד את הילדים שלנו את המיומנויות החשובות כל כך של העולם החברתי? התשובה לכך היא לשחק איתם.

בשיטת Playliss אספתי את המשחקים המוכרים המתאימים ביותר לפיתוח מיומנויות חברתיות. התוצאה היא קורס פשוט ונגיש המיועד להורים שמעוניינים לסייע לילדיהם ללמוד ולפתח מיומנויות חברתיות. 

על הקורס

בקורס נלמד ביחד מה הן מיומנויות חברתיות, נבין לעומק מהו התפקיד שלכם ההורים, מה אתם יכולים לעשות כדי לסייע לילדים שלכם לפתח את המיומנויות הכל כך חשובות האלה. ובעיקר, נלמד איך אפשר להשתמש במשחקים מוכרים ואהובים, כאלה שיש בכל בית, כדי לאמן את הילדים שלכם ולעזור להם לפתח ולשפר את היכולת החברתית שלהם. 

בואו נשחק 🙂

הקורס מתאים להורים לילדים בני חמש ומעלה, המעוניינים ללמוד כיצד לאמן את ילדיהם במיומנויות החברתיות השונות, באמצעות משחקים מוכרים שילדים אוהבים. 

הקורס מורכב מ30 סרטונים קצרים, שאורכם הכולל למעלה משעה. 

לאחר ההרשמה לקורס, תוכלו לצפות בסרטונים מכל מחשב, טאבלט או טלפון חכם שברשותכם. 

התכנים השונים יהיו זמינים עבורכם לצפייה למשך שישה חודשים. 

בקורס, אני מראה כיצד תוכלו לעשות שימוש במגוון רחב מאד של משחקים כדי לפתח ולאמן את ילדיכם במיומנויות חברתיות: קלפים, דוקים, חתחתול, השועל החמקמק ועוד. 

ייתכן שחלק מהמשחקים לא יהיה ברשותכם, אך עדיין תוכלו ליישם את העקרונות השונים במשחקים אחרים. 

לאחר הצפייה בכל הסרטונים, תכירו את המיומנויות החברתיות השונות, ותדעו איך לאמן ולפתח אותן אצל הילדים שלכם, בדרך יעילה ומהנה, באמצעות משחקים מוכרים. 

 

לרכישת הקורס

עלות: ₪149

המלצות

בשמת פלוטניק מ.א בחינוך, מטפלת CBT
קרא עוד
"משחקים למיניהם היו אצלי מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מהטיפול בילדים ובמתבגרים (ולפעמים גם במבוגרים...), אבל הסדנה של רועי גרמה לי לראות את המשחקים המצויים אצלי בקליניקה באור אחר. היא העשירה מאד את הידע שלי באשר לשימוש מושכל בהם, וחשפה בפני אספקטים רבים נוספים של שילובם בטיפול ובהדרכת הורים, החל מתרומתם לסיפוק צרכים שחסרונו גורם למצוקה, דרך תרומתם לטיפול בחרדות, בניהול כעסים, בתיפקודים ניהוליים ועוד. רועי אף נותן דגש מיוחד ליישומים של המשחקים בגישת ה-cbt בצורה המאפשרת שימוש מיידי בקליניקה. בקיצור-סדנה מומלצת ביותר שתגרום לכל אחד להסתכל בצורה שונה על המשחקים בהם אנו משתמשים תדיר.."
דינה רדימטפלת CBT
קרא עוד
29/11/2022 חלק ב' טיפול בקשב וריכוז באמצעות משחק מפגש שני נלמד אילו משחקים מוכרים מתאימים לטיפול, תרגול ואימון עבור כל אחד מן התפקודים הניהוליים השונים. מבין כל המשחקים בארגז שלנו, טאקי, חתחתול, חלומו, שרלוק, ארבע בשורה, מנקלה, הרמז, פיקולו ,ג'אנגל ספיד, מלך הפלאפל ועוד, נראה אילו משחקים קשורים לאינהיבציה, אילו משחקים מאפשרים תרגול ואימון של גמישות מחשבתית, ואילו קשורים לזיכרון עבודה, ניטור ותכנון וארגון. נדגים כיצד יש לשחק בהם על מנת לעשות בהם שימוש ככלים טיפוליים יעילים ומהנים. - סגור הזמנת מקום מטפלים מספרים על הסדנה "ממליצה על הסדנה של רועי ליס, הסדנה מרחיבה את ארגז הכלים ותורמת למפגש חוויתי, רועי מלמד עקרונות לשימוש במשחקים מוכרים וזמינים - חתחתול, טאקי ,ארבע בריבוע ועוד, ככלים טיפוליים למגוון קשיים של ילדים."
נחמה קניטליועצת חינוכית, מטפלת קוגניטיבית - התנהגותית.
קרא עוד
"ממליצה מאד על הסדנא של רועי, שחושפת את המטפלים לכלי טיפולי נהדר: המשחק. ראשית, באמצעות המשחק נוצר דיאלוג בין המטפל למטופל וקשר ראשוני שיכול לעקוף התנגדויות לטיפול מצד הילד. המשחק מסייע לילדים ולבני נוער לבטא את עצמם לאו דווקא באופן מילולי, וכך נחשפים בפני המטפל מחשבות, רגשות והתנהגויות של המטופלים. החשיבות של הסדנא היא בלימוד הדרכים השונות, הלכה למעשה, לשימוש במשחקים עבור גילאים שונים, ביישום בתחומים שונים כמו: שליטה בכעסים, התמודדות עם חרדות, הקניית מיומנויות חברתיות ועוד. ניתן גם ללמד הורים איך להתמודד בבית עם ילדיהם באמצעות המשחק. גם בנושא זה רועי נוגע. לסיכום, הסדנא מועילה ומעשירה מאד! "
הקודם
הבא