רועי ליס

משחקים יחד, גדלים יחד

"משחקים הם מגרש האימונים של ילדים"

על הקורס

בקורס "משחקים יחד, גדלים ביחד" נלמד למה משחקים הם כלי כל כך חשוב ויעיל כדי לאמן את הילדים שלנו ולסייע להם לרכוש מיומנויות שיעזרו להם בהמשך החיים, מיומנויות כמו ויסות רגשי ושליטה עצמית. 

נלמד קצת על CBT, טיפול קוגנטיבי – התנהגותי בילדים, העולם שאני בא ממנו. נלמד איך נוכל ליישם בקלות וביעילות את העקרונות שלו בהורות שלכם. 

נדבר על התפקיד ההורי בזמן משחק,  למה לשים לב, איך נכון להתנהג, מה לא לעשות. 

וגם, תקבלו טיפים חשובים איך לשחק נכון עם הילדים שלכם, באופן שיפתח אותם ויעצים את הקשר ביניכם, והכל באמצעות משחקים מוכרים ובדרך מהנה וכיפית. 

בואו נשחק 🙂

 

הקורס מתאים להורים לילדים מגיל חמש ומעלה, המעוניינים ללמוד כיצד להפוך את חווית המשחק עם ילדיהם לזמן איכות מהנה ומעצים. 

הקורס מורכב מ14 סרטונים קצרים, שאורכם הכולל הוא כשעה.

כל משחק שיש לכם בבית, והילדים שלכם אוהבים, יכול להתאים. 

בתום הקורס יהיו לכם הכלים להתמודד עם מצבים שונים המתרחשים בעת משחק: תדעו מתי לנצח ומתי להפסיד, תדעו איך להגיב נכון במידה והילדים שלכם מרמים במשחק, וכך ללמד אותם מיומנויות חברתיות חשובות. תדעו גם מה ממה חשוב להיזהר ומה לא לעשות בזמן משחק עם ילדים, וכן נלמד קצת מה זה CBT ולמה משחק הוא חלק חשוב כל כך בהתפתחות התקינה של ילדים, ובקשר בריא בין הורה וילד. 

לרכישת הקורס

עלות: ₪149

המלצות

בשמת פלוטניק מ.א בחינוך, מטפלת CBT
קרא עוד
"משחקים למיניהם היו אצלי מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מהטיפול בילדים ובמתבגרים (ולפעמים גם במבוגרים...), אבל הסדנה של רועי גרמה לי לראות את המשחקים המצויים אצלי בקליניקה באור אחר. היא העשירה מאד את הידע שלי באשר לשימוש מושכל בהם, וחשפה בפני אספקטים רבים נוספים של שילובם בטיפול ובהדרכת הורים, החל מתרומתם לסיפוק צרכים שחסרונו גורם למצוקה, דרך תרומתם לטיפול בחרדות, בניהול כעסים, בתיפקודים ניהוליים ועוד. רועי אף נותן דגש מיוחד ליישומים של המשחקים בגישת ה-cbt בצורה המאפשרת שימוש מיידי בקליניקה. בקיצור-סדנה מומלצת ביותר שתגרום לכל אחד להסתכל בצורה שונה על המשחקים בהם אנו משתמשים תדיר.."
דינה רדימטפלת CBT
קרא עוד
29/11/2022 חלק ב' טיפול בקשב וריכוז באמצעות משחק מפגש שני נלמד אילו משחקים מוכרים מתאימים לטיפול, תרגול ואימון עבור כל אחד מן התפקודים הניהוליים השונים. מבין כל המשחקים בארגז שלנו, טאקי, חתחתול, חלומו, שרלוק, ארבע בשורה, מנקלה, הרמז, פיקולו ,ג'אנגל ספיד, מלך הפלאפל ועוד, נראה אילו משחקים קשורים לאינהיבציה, אילו משחקים מאפשרים תרגול ואימון של גמישות מחשבתית, ואילו קשורים לזיכרון עבודה, ניטור ותכנון וארגון. נדגים כיצד יש לשחק בהם על מנת לעשות בהם שימוש ככלים טיפוליים יעילים ומהנים. - סגור הזמנת מקום מטפלים מספרים על הסדנה "ממליצה על הסדנה של רועי ליס, הסדנה מרחיבה את ארגז הכלים ותורמת למפגש חוויתי, רועי מלמד עקרונות לשימוש במשחקים מוכרים וזמינים - חתחתול, טאקי ,ארבע בריבוע ועוד, ככלים טיפוליים למגוון קשיים של ילדים."
נחמה קניטליועצת חינוכית, מטפלת קוגניטיבית - התנהגותית.
קרא עוד
"ממליצה מאד על הסדנא של רועי, שחושפת את המטפלים לכלי טיפולי נהדר: המשחק. ראשית, באמצעות המשחק נוצר דיאלוג בין המטפל למטופל וקשר ראשוני שיכול לעקוף התנגדויות לטיפול מצד הילד. המשחק מסייע לילדים ולבני נוער לבטא את עצמם לאו דווקא באופן מילולי, וכך נחשפים בפני המטפל מחשבות, רגשות והתנהגויות של המטופלים. החשיבות של הסדנא היא בלימוד הדרכים השונות, הלכה למעשה, לשימוש במשחקים עבור גילאים שונים, ביישום בתחומים שונים כמו: שליטה בכעסים, התמודדות עם חרדות, הקניית מיומנויות חברתיות ועוד. ניתן גם ללמד הורים איך להתמודד בבית עם ילדיהם באמצעות המשחק. גם בנושא זה רועי נוגע. לסיכום, הסדנא מועילה ומעשירה מאד! "
הקודם
הבא